2018.02.18.

1.    Ma van Nagyböjt 1. vasárnapja. Minden szentmisén hamvazás.

2.    A jövő héten, pénteken 16.30-kor keresztúti ájtatosságot tarunk, melyet a Szent Erzsébet Imakör vezet.

3.    Ugyancsak pénteken az egész Világegyházban a Kongói Demokratikus Köztársaság, Dél-Szudán és az egész világ békéjéért imádkoznak és böjtölnek. Kérjük a híveket, hogy csatlakozzanak ehhez az imádsághoz és böjthöz.

4.    Jövő vasárnap az ország minden katolikus templomában gyűjtés lesz a katolikus iskolák javára.

5.    Még lehet jelentkezni a május 12-ki Mária Bisztricai zarándoklatra, mert egy kisebb buszt is indítunk.

6.    Május 1-én avatják boldoggá Szombathelyen Brenner János vértanú papot. Igény esetén autóbuszt indítunk a boldoggá avatásra. Az érdeklődők Sávoly Andreánál jelentkezzenek.