2017.10.08.

1.    Ma Magyarok Nagyasszonyának ünnepe van.

2.    A jövő héten 2 nagy ünnepünk is lesz:

-         hétfőn este 18 órakor a B. Gizella Templomban két esperesi kerület papsága együtt misézik Varga László kaposvári megyéspüspökkel és megáldja a templomot, a keresztutat, keresztelő kutat és a most elkészült külső díszburkolatot. A szentmisére a híveket is szeretettel várjuk.

-         pénteken este 17 órakor a plébániatemplomban emlékezünk meg a fatimai jelenések 100. évfordulójáról és megáldjuk nemrég Fatimából hozott pásztorgyermekek szobrát és elhelyezzük őket a fatimai kegyszobor mellé. Egyben a most felújított koronával megkoronázzuk a fatimai Szűz Anya szobrát.

3.    Kedden, szerdán, csütörtökön 16.30-kor rózsafüzér, 17 órakor szentmise.

4.    Szerdán két szülői értekezletet is tartunk az X-házban, 16.30-kor a 2. és 3. osztályosok szüleinek, akik elsőáldozásra készülnek, 17.30-kor a 7. és 8. osztályosok szüleinek, akik bérmálásra készülnek.