Hirdetések, 2023. 09. 10. Évközi 23. vasárnap

Hirdetések, 2023. 09. 10. Évközi 23. vasárnap

  1. A téli időszámítás kezdetéig minden héten keddtől szombatig esténként 18 órakor vannak a szentmisék a plébániatemplomban. A pénteki szentmisék előtt fél órás szentségimádást végzünk, közben lehetőség van a szentgyónás elvégzésére is.
  2. Kedden 16.45-kor az X-házban a KÉSZ tisztújító taggyűlést tart, melyre a tagokat hívják és várják a szervezők.
  3. Szerdán 17 órakor fatimai imaóra, 18 órakor szentmise a plébániatemplomban.
  4. Jövő vasárnap a 9 órai Veni Sancte misében kérjük a Szentlélek segítségét az új tanévre és ennek részeként a szentmisében megáldjuk az iskolatáskákat. Szeretettel hívjuk a diákokat iskolatáskájukkal együtt, a szülőket, tanárokat és közösségünk minden tagját.
  5. Aznap 11 órakor igeliturgia lesz a gombai templomban.
  6. A KÉSZ Marcali Csoport szeptember 23-i zarándoklatára minden hely betelt.
Comments are closed.